2. Verfahren
Verfahren
Titel: FTVE – 1. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střechy budov občanské vybavenosti ve Statutárním městě Teplice v rámci projektu s názvem: „FTVE – 1. etapa“. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v položkovém rozpočtu, v projektové dokumentaci a ve specifických kritériích přijatelnosti. Položkový rozpočet je přílohou č. 2 této zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“. Projektová dokumentace je přílohou č. 5 této zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“ a specifická kritéria přijatelnosti jsou přílohou č. 7 této zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Specifická kritéria přijatelnosti“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FTVE – 1. etapa