663453-2026 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 Realizacja przedmiotu zamówienia obejmować będzie trzy etapy: Etap pierwszy obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy nowego budynku przyjęć i obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, sieciami, instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, budowę nowego ogrodzenia terenu działki od ul. Puławskiej i ul. Wielickiej na podstawie projektu koncepcyjnego (załącznik nr 1 do OPZ). Etap drugi obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budowli ochronnej/ochronnych o pojemności, nie mniejszej niż 861 osób oraz dokumentacji projektowej robót budowlanych w zakresie dostosowania/połączenia istniejącego budynku z projektowaną budowlą ochronną. Etap trzeci obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy zagospodarowania terenu zewnętrznego do obecnych potrzeb Komendy Głównej Policji, na podstawie projektu koncepcyjnego (załącznik nr 1 do OPZ) oraz dodatkowych wytycznych zawartych w OPZ. Ponadto zakres etapu trzeciego obejmuje zaprojektowanie budowy, przebudowy lub rozbudowy sieci podziemnego uzbrojenia terenu (wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna, telekomunikacyjna) w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania nowych i istniejących obiektów budowlanych znajdujących się na terenie obiektu Puławska. Zakres zamówienia obejmuje również zaprojektowanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji wodociągowej wraz z koniecznymi urządzeniami i systemami, która będzie łączyła przyłącza dochodzące do budynku (od strony ul. Puławskiej i Wielickiej) w sposób umożliwiający korzystanie w całym obiekcie z tych przyłączy: łącznie oraz z każdego z tych przyłączy oddzielnie w całym obiekcie, np. w przypadku braku możliwości korzystania z wody z sieci znajdującej się w ul. Puławskiej lub Wielickiej. Ponadto zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie zapasowego przyłącza wodociągowego od strony ul. Ksawerów wraz z instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz zaprojektowanie zapasowego niezależnego ujęcia wody wraz z instalacjami i urządzeniami. Oczekiwanym efektem rzeczowym jest możliwość korzystania z każdego tych źródeł wody łącznie i z każdego oddzielnie w obiekcie w sposób określony przez Zamawiającego na etapie prac projektowych. Wykonanie tej części zadania będzie poprzedzone wykonaniem szczegółowego bilansu zapotrzebowania na wodę do celów bytowych i pożarowych (do zewnętrznego i wewnętrznego gaszenia pożarów). Zakres zamówienia obejmuje również zaprojektowanie systemu podnoszenia ciśnienia wody w wewnętrznej instalacji hydrantowej w celu zapewnienia wymaganej wydajności hydrantów, rozbudowy instalacji hydrantowej do zapewniania wymaganej ilości wody do celów przeciwpożarowych oraz rozdziału wody bytowej i do celów pożarowych. W ramach zadania etapu trzeciego należy również zaprojektować wykonanie na istniejących murach fundamentowych nowej izolacji przeciwwodnej oraz termicznej (obiekt wpisany do gminnej ewidencji zabytków, Zamawiający nie dysponuje uzgodnieniami z MWKZ w tym zakresie). Dokumentację projektową należy uzgodnić z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Warszawie. Ponadto zakres zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru autorskiego we wszystkich branżach w jakich zostanie opracowana dokumentacja projektowa. Zakres podstawy zamówienia będzie obejmował łącznie 20 nadzorów autorskich. W prawie opcji Zamawiający przewiduje udzielenie dodatkowo „do” 150 nadzorów autorskich. Szczegółowe wymagania w zakresie etapu pierwszego i trzeciego zostały doprecyzowane w załącznikach
Vorherige Bekanntmachung: 331835-2026
Interne Kennung: 24/Cir/26/AKrz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowa budynku przyjęć i obsługi interesantów, na działce o numerze ewidencyjnym 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation