2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van Boosterpompen t.b.v. de Marine
Beschreibung: De levering en het onderhoud van Boosterpompen (9 handmatig en 11 Elektrisch aangedreven boosterpompen).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37412200 Scuba-Tauchausrüstung, Schnorchelausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37412230 Lungenautomaten, 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör, 37412241 Atemschutzgeräte für Taucher
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de optie te lichten voor de aanschaf van tot 11 extra elektrische boosterpompen en tot 9 extra hand aangedreven boosterpompen. De optie is overeenkomstig met het Programma van Eisen. Indien Aanbestedende dienst deze optie wenst te lichten, dan dient Aanbestedende dienst dit binnen vier (4) jaar na ondertekening van de overeenkomst doormiddel van een opdracht kenbaar te maken aan Opdrachtnemer. Deze opdracht zal worden uitgevoerd onder gelijke voorwaarden als onder de initiële opdracht, behoudens indexering conform de CBS index Nijverheid Industrie.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 37412200 Scuba and snorkelling gear
Additional classification (cpv): 37412230 Scuba regulators, 37412240 Diving instruments or accessories, 37412241 Breathing apparatus for diving
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options: