See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzającą spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ. Przy ocenie Zamawiający będzie brał pod uwagę jedynie cechy zawarte w złożonych przedmiotowych środkach dowodowych. W przypadku załączenia do oferty przedmiotowych środków dowodowych lub w przypadku składanych na wezwanie Zamawiającego przedmiotowych środków dowodowych sporządzonych w języku obcym przekazuje się je wraz z tłumaczeniem na język polski. Zamawiający nie przewiduje wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie ww. przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. Przedmiotowe i podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia przekazywane są w sposób określony w szczególności w § 6 i § 7 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452).
Interne Kennung: WIW-A-AGZ.272.322.2025.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 – Inkubator CO2 z wymuszonym obiegiem powietrza
Beschreibung: Dostawa inkubator CO2 z wymuszonym obiegiem powietrza zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – System do monitorowania temperatury DP
Beschreibung: Dostawa systemu do monitorowania temperatury DP zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 – System do monitorowania temperatury DM
Beschreibung: Dostawa systemu do monitorowania temperatury DM zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – Automatyczny palnik bunsenowski
Beschreibung: Dostawa automatycznego palnika bunsenowskiego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 – Szafa mroźnicza
Beschreibung: Dostawa szafy mroźniczej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 – Szafa chłodnicza
Beschreibung: Dostawa szafy chłodniczej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 – Piła oscylacyjna elektryczna
Beschreibung: Dostawa piły oscylacyjnej elektrycznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 – Homogenizator / zestaw do homogenizacji
Beschreibung: Dostawa homogenizatora / zestawu do homogenizacji zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 – Miniwirówka
Beschreibung: Dostawa miniwirówki zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 – Wirówka na probówki typu eppendorf
Beschreibung: Dostawa wirówki na probówki typu eppendorf zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 – Łaźnia wodna
Beschreibung: Dostawa łaźni wodnej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia/formularzem cenowym oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub dokument równoważny oferowanego sprzętu potwierdzająca spełnienie wymagań stawianych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym stanowiącym załącznik do SWZ.