See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie terenów zieleni - 4 zadania
Beschreibung: Zagospodarowanie terenów zieleni - 4 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 463816-2025
Interne Kennung: 50/B/PP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zielony trawnik RUD/052
Beschreibung: 1. Zielony trawnik RUD/052
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszej Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie zakresu ilościowego do 100% dla każdego rodzaju usług i robót świadczonych w okresie obowiązywania umowy określonych w kosztorysie, stanowiącym załącznik nr 2 do umowy, w przypadku: 1) powiększenia powierzchni istniejących terenów zieleńców, 2) objęcia zagospodarowaniem nowego terenu zieleńca. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego następuje poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie
Los: LOT-0003
Titel: 2. Bylinowa aleja SUC/0681
Beschreibung: 2. Bylinowa aleja SUC/0681
Los: LOT-0004
Titel: 3. Uporządkowanie terenu zielonego położonego wzdłuż ekranu akustycznego WMI/0321
Beschreibung: 3. Uporządkowanie terenu zielonego położonego wzdłuż ekranu akustycznego WMI/0321
Los: LOT-0005
Titel: 4. Nowogródzka – renowacja i modernizacja terenu zielonego
Beschreibung: 4. Nowogródzka – renowacja i modernizacja terenu zielonego