663572-2026 - Wettbewerb
Lettland – Generatoren – Piecu stacionāru dīzeļelektroģeneratoru piegāde un uzstādīšana Bauskas novada pašvaldības vajadzībām
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piecu stacionāru dīzeļelektroģeneratoru piegāde un uzstādīšana Bauskas novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: Piecu stacionāru dīzeļelektroģeneratoru piegāde un uzstādīšana Bauskas novada pašvaldības vajadzībām
Interne Kennung: BNP 2026/95
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
5. Los
Los: LOT-0000
663572-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BNP 2026/95
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31120000 Generators
5. Lot
Lot: LOT-0000