663584-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Centrální nákup kancelářských potřeb – DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální nákup kancelářských potřeb – DNS
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude nákup kancelářských potřeb dle aktuálních potřeb centrálního zadavatele či pověřujících zadavatelů. Zadavatel si vyhrazuje právo v rámci dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS s ohledem na ust. § 215 odst. 2 zákona požadovat nebo připustit předložení nabídky formou elektronického katalogu, kterým se rozumí soubor informací obsahující ceny odpovídající jednotlivým položkám předmětu veřejné zakázky, popis takových položek, případně další údaje s nimi související. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla či místa určená centrálním zadavatelem a dotčenými pověřujícími zadavateli.
Interne KennungZZVZ/0035/25
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszavedení DNS ve smyslu § 138 zákona, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje zadavatel přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001