663610-2025 - Ergebnis
Tschechien – Pflichtbetriebsrevision – Auditorské činnosti a další služby auditora za kalendářní roky končící 31. prosincem 2025-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAuditorské činnosti a další služby auditora za kalendářní roky končící 31. prosincem 2025-2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování auditorských činností a dalších služeb auditora (společně dále jen „auditorské služby“) pro zadavatele, a to za kalendářní roky končící 31. prosincem 2025 – 31. prosincem 2026 v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung1149221/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost postupně prodloužit, nejvýše však dvakrát, dobu trvání smlouvy o dobu realizace předmětu veřejné zakázky ve vztahu k účetnímu období roku 2027, a případně i roku 2028 (dále jen „Opce“). Využití Opce zadavatelem bude dodavateli oznámeno vždy nejpozději do 31. 5. 2027 a případně do 31. 5. 2028.