See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i dystrybucja energii cieplnej dla obiektów Jednostki Wojskowej nr 4161 zlokalizowanej w Kłodzku przy ul. Walecznych 59
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i dystrybucja energii cieplej dla punktu poboru - Jednostka Wojskowa nr 4161 w Kłodzku przy ul. Walecznych 59, w okresie od dnia 01.01.2025 r. - 31.12.2025 r.
Interne Kennung: 28/V/SGKiE/24/D
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001