663652-2025 - Ergebnis
Niederlande – Umzugsdienste – Verhuisdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuisdiensten
Beschreibung: De opdracht omvat het voorbereiden en uitvoeren van verhuizingen. Het gaat om verhuisbewegingen ten behoeve van school- en kantoormeubilair en incidenteel praktijkmateriaal en –middelen. Praktijkmateriaal kan variëren van kappersstoelen, ziekenhuisbedden tot lascabines en machines. Daarnaast dient er de mogelijkheid te zijn om tijdelijke overtollige inboedel op te slaan. De omvang van de opdracht is, op basis van het gemiddelde over de afgelopen twee jaren, €60.000 per jaar inclusief btw. Voor de komende vier jaar verwachten we, vanwege een aantal grote verhuisbewegingen, een opdrachtwaarde van maximaal € 500.000 inclusief btw. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1