663658-2026 - Ergebnis
Rumänien – Brot – Achiziţie de produse de panificație (chifle si turtițe) pentru cantinele si Casa Universitarilor din cadrul Universității din Craiova.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţie de produse de panificație (chifle si turtițe) pentru cantinele si Casa Universitarilor din cadrul Universității din Craiova.
Beschreibung: Achiziţie de produse de panificație (chifle si turtițe) pentru cantinele si Casa Universitarilor din cadrul Universității din Craiova. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4553380_2026_PAAPD1590947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţie de produse de panificație (chifle si turtite) : Chifla din faina alba greutatea de 50 g coapta pe vatra: 150.000 buc Turtita din faina alba greutatea 200 g coapta pe vatra: 1.500 buc Turtita din faina alba greutatea 300 g coapta pe vatra: 1.500 buc conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1