663673-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – D46 MÚK Držovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D46 MÚK Držovice
Beschreibung: Předmětem zakázky je rekonstrukce mimoúrovňové křižovatky MÚK Držovice na silnici D46 (E462), která v současném stavu nevyhovuje platným technickým normám ani požadavkům na bezpečný a plynulý provoz. Stávající mostní objekt ev. č. 46–014B je ve zhoršeném technickém stavu a vyžaduje nahrazení novou konstrukcí. Současně je nevyhovující uspořádání křižovatky z hlediska kapacity a bezpečnosti provozu. Realizací stavby dojde k přestavbě křižovatky, doplnění připojovacích a odbočovacích pruhů a úpravě dopravního řešení včetně napojení na okolní komunikační síť. Součástí je také vybudování nové okružní křižovatky na ulici Konečná. Cílem zakázky je zvýšení bezpečnosti silničního provozu, zlepšení plynulosti dopravy a zajištění dlouhodobě vyhovujícího technického stavu dopravní infrastruktury na silnici D46.
Interne Kennung: 14PT-001365
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001