663699-2026 - Ergebnis
Rumänien – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – Servicii pentru exploatare forestiera pentru executarea lucrarilor de îngrijire în arborete tinere (degajări și curățiri) 2026- DS Gorj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii pentru exploatare forestiera pentru executarea lucrarilor de îngrijire în arborete tinere (degajări și curățiri) 2026- DS Gorj
Beschreibung: Contract prestari servicii pentru silvicultura - Lucrări de îngrijire în arborete tinere ( degajări și curățiri ) conform specificațiilor din caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 5-a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10 zile
Interne Kennung: 94GJC280_26 //;6519 /16.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OS MOTRU Degajări și Curățiri
Beschreibung: Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OS NOVACI Degajări și Curățiri
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OS PADEȘ - Degajări și Curățiri
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OS POLOVRAGI Curățiri
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OS RUNCU Degajări
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: OS TISMANA Curațiri
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: OS TISMANA Curățiri
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: OS TÂRGU JIU- Curățiri
Interne Kennung: 9