See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w budynkach i na terenie KPR (6cześci)
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: usługa utrzymania czystości w budynkach Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego oraz na terenach poza budynkami. 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90900000-6 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania: 90911200-8 Usługi sprzątania budynków, 90914000-7 Usługi sprzątania parkingów, 90919100-3 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych, 90919200-4 Usługi sprzątania biur, 77300000-3 Usługi ogrodnicze. 3. Zamówienie jest podzielone na 6 części: Część nr 1 (CPV: 90911200-8 Usługi sprzątania budynków, 90919100-3 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych, 90919200-4 Usługi sprzątania biur). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14. Łączna powierzchnia do sprzątania wynosi 2 710,52 m². Projekt umowy dla części nr 1 zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Zestawienie powierzchni i kategorii pomieszczeń stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem czynności sprzątania określa załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy przedstawia załącznik nr 6 do SWZ. Części nr 2,3,4,5 Przedmiotem zamówienia dla części 2, 3, 4, 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. W Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49 - załącznik 4a oraz załącznik 4b Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ. a) Część nr 2 (CPV 90911200-8, 90919100-3 ,90919200-4,90914000-7) budynki: Gdów 370 Wieliczka ul. Powstania Styczniowego 6a + utrzymanie terenu , w tym odśnieżanie terenu Kraków ul. Teligi 8 Kraków ul. Żaglowa 13a b) Część nr 3 CPV 90911200-8, 90919100-3 ,90919200-4,90914000-7) budynki: Kraków, Rynek Podgórski 2 Kraków ul. Kościuszki 49 – Miejsca Stacjonowania Zespołów Ratownictwa Medycznego (MS ZRM) + biura Działu Eksploatacji Pojazdów + mycie wnętrza karetek + zamiatanie i odśnieżanie placu manewrowego Kraków ul. Babińskiego 29 Mogilany, ul. B. Apostoła 21 Kryspinów, ul. Długa 30 c) Część nr 4 CPV 90911200-8, 90919100-3 ,90919200-4,90914000-7) budynki: Zabierzów ul. Kolejowa 28 Krzeszowice ul. Legionów Polskich 6 Jerzmanowice ul. Rajska 24 Skała ul. Krakowska 38 d) Część nr 5 CPV 90911200-8, 90919100-3 ,90919200-4,90914000-7) budynki: Zielonki, ul. Galicyjska 17a Węgrzce ul. A-10 nr 56 Kraków os. Złotej Jesieni 1 Kraków ul. Wybickiego 3a Część nr 6 (CPV 90914000-7 Usługi sprzątania parkingów, 77300000-3 Usługi ogrodnicze): Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m². Projekt umowy dla części nr 6 zamówienia stanowi załącznik nr 3b do SWZ. Plan sytuacyjny z zaznaczonym terenem stanowi załącznik nr 4c do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5b do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ.
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14.
Beschreibung: Część nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14. Łączna powierzchnia do sprzątania wynosi 2 710,52 m². Projekt umowy dla części nr 1 zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Zestawienie powierzchni i kategorii pomieszczeń stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem czynności sprzątania określa załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy przedstawia załącznik nr 6 do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. W Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49 - załącznik 4a oraz załącznik 4b Gdów 370 Wieliczka ul. Powstania Styczniowego 6a + utrzymanie terenu , w tym odśnieżanie terenu Kraków
Beschreibung: Części nr 2 Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. W Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49 - załącznik 4a oraz załącznik 4b Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ Lokalizacje: Gdów 370 Wieliczka ul. Powstania Styczniowego 6a + utrzymanie terenu , w tym odśnieżanie terenu Kraków ul. Teligi 8 Kraków ul. Żaglowa 13a
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Przedmiotem zamówienia dla części 3 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Lokalizacje: wskazane w opisie poniżej
Beschreibung: Część 3 - Przedmiotem zamówienia dla części 3 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ Lokalizacje: Kraków, Rynek Podgórski 2 Kraków ul. Kościuszki 49 – Miejsca Stacjonowania Zespołów Ratownictwa Medycznego (MS ZRM) + biura Działu Eksploatacji Pojazdów + mycie wnętrza karetek + zamiatanie i odśnieżanie placu manewrowego Kraków ul. Babińskiego 29 Mogilany, ul. B. Apostoła 21 Kryspinów, ul. Długa 30
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Przedmiotem zamówienia dla części 4 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Lokalizacje: Zabierzów ul. Kolejowa 28 Krzeszowice ul. Legionów Polskich 6 Jerzmanowice ul. Rajska 24 Skała ul. Krakowska 38
Beschreibung: Część 4 - Przedmiotem zamówienia dla części 4 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ Lokalizacje: Zabierzów ul. Kolejowa 28 Krzeszowice ul. Legionów Polskich 6 Jerzmanowice ul. Rajska 24 Skała ul. Krakowska 38
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Przedmiotem zamówienia dla części 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Lokalizacje: Zielonki, ul. Galicyjska 17a Węgrzce ul. A-10 nr 56 Kraków os. Złotej Jesieni 1 Kraków ul. Wybickiego 3a
Beschreibung: Część 5 - Przedmiotem zamówienia dla części 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków i miejscach parkingowych dla karetek we wskazanych lokalizacjach. Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ Lokalizacje: Zielonki, ul. Galicyjska 17a Węgrzce ul. A-10 nr 56 Kraków os. Złotej Jesieni 1 Kraków ul. Wybickiego 3a
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m².
Beschreibung: Część nr 6 - Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m². Projekt umowy dla części nr 6 zamówienia stanowi załącznik nr 3b do SWZ. Plan sytuacyjny z zaznaczonym terenem stanowi załącznik nr 4c do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5b do SWZ. Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ
Interne Kennung: 23/SPRZ/2026 - część 6
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
663746-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 23/SPRZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90919100 Cleaning services of office equipment, 90919200 Office cleaning services, 77300000 Horticultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 1
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90919100 Cleaning services of office equipment, 90919200 Office cleaning services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 2
Additional classification (cpv): 90919100 Cleaning services of office equipment, 90919200 Office cleaning services, 90914000 Car park cleaning services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 23/SPRZ/2026 - część 6
Main classification (cpv): 90914000 Car park cleaning services
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services