663769-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in der Tragwerksplanung – Europese niet-openbare aanbesteding constructeur nieuwbouw Haags Montessori Lyceum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding constructeur nieuwbouw Haags Montessori Lyceum
Beschreibung: Stichting Voortgezet Onderwijs Haaglanden is voornemens een overeenkomst aan te gaan met een constructeur voor het ontwerp van de nieuwbouw van HML. 12.470 m2
Interne Kennung: P2000547
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 3 constructeur
Interne Kennung: 1