2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na revizorské čtečky
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky (tj. vystavovány jednotlivé objednávky). Předmětem plnění rámcové dohody je pořízení pro účely přepravní kontroly v systému Pražské integrované dopravy až 100 (jednoho sta) kusů revizorských čteček včetně příslušenství, softwarového řešení, podpory a údržby, poskytování rozvojových služeb a zprostředkování acquiringu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 64200000 Fernmeldedienste, 30213000 Personalcomputer, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 32500000 Fernmeldebedarf, 64200000 Fernmeldedienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost změny v osobě dodavatele v případě předčasného ukončení rámcové dohody. Podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.