2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Eisen management applicatie voor vastgoed
Beschreibung: Betreft een digitaal systeem om kwaliteitseisen voor kleinere en grotere bouwprojecten (met name renovatie) op te stellen en te bewaken. Ondersteuning bij de implementatie en het dagelijkse gebruik maken onderdeel uit van de opdracht. Zie bijlage.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1