See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinski potrošni materijal - gips za zdravstvene ustanove u RH
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal - gips
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednokomponentni gips
Beschreibung: Jednokomponentni gips
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-1
Los: LOT-0002
Titel: Dvokomponentni gips
Beschreibung: Dvokomponentni gips
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-2
Los: LOT-0003
Titel: Podložni materijal-sintetska vata
Beschreibung: Podložni materijal-sintetska vata
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-3
Los: LOT-0004
Titel: Podložni mterijal-vata i vatiranci
Beschreibung: Podložni mterijal-vata i vatiranci
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-4
Los: LOT-0005
Titel: Cijevasti povoji
Beschreibung: Cijevasti povoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-5
Los: LOT-0006
Titel: "Mul zavoji
Beschreibung: "Mul zavoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-6
Los: LOT-0007
Titel: "Mul" zavoj s utkanim rubom
Beschreibung: "Mul" zavoj s utkanim rubom
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-7
Los: LOT-0008
Titel: Krep zavoji
Beschreibung: Krep zavoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-8
Los: LOT-0009
Titel: Kaliko zavoji
Beschreibung: Kaliko zavoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-9
Los: LOT-0010
Titel: Elastični zavoji
Beschreibung: Elastični zavoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-10
Los: LOT-0011
Titel: Mrežasti povoji
Beschreibung: Mrežasti povoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-11
Los: LOT-0012
Titel: Ljepljivi flasteri
Beschreibung: Ljepljivi flasteri
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-12
Los: LOT-0013
Titel: Ljepljiva tekstilna kirurška traka
Beschreibung: Ljepljiva tekstilna kirurška traka
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-13
Los: LOT-0014
Titel: Dodaci za gipsanje
Beschreibung: Dodaci za gipsanje
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-14
Los: LOT-0015
Titel: Zaštitna oprema za gipsanje
Beschreibung: Zaštitna oprema za gipsanje
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-15
Los: LOT-0016
Titel: Udlage za imobilizaciju
Beschreibung: Udlage za imobilizaciju
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-16
Los: LOT-0017
Titel: Ovratnici
Beschreibung: Ovratnici
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-17
Los: LOT-0018
Titel: Plastična-sintetska imobilizacija (gotove longete)
Beschreibung: Plastična-sintetska imobilizacija (gotove longete)
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-18
Los: LOT-0019
Titel: Plastična-sintetska imobilizacija (zavoj)
Beschreibung: Plastična-sintetska imobilizacija (zavoj)
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-21
Los: LOT-0022
Titel: Samoljepljivi elastični zavoji
Beschreibung: Samoljepljivi elastični zavoji
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-22
Los: LOT-0023
Titel: Gipsani zavoj
Beschreibung: Gipsani zavoj
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-23
Los: LOT-0024
Titel: Potporni cjevasti povoj
Beschreibung: Potporni cjevasti povoj
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-24
Los: LOT-0025
Titel: Podložni cijevasti povoj
Beschreibung: Podložni cijevasti povoj
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-25
Los: LOT-0026
Titel: Razni zavoji I.
Beschreibung: Razni zavoji I.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-26
Los: LOT-0027
Titel: Polietilen-polipropilenski povoj
Beschreibung: Polietilen-polipropilenski povoj
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-27
Los: LOT-0028
Titel: Razni zavoji II.
Beschreibung: Razni zavoji II.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-28
Los: LOT-0029
Titel: Razni zavoji III.
Beschreibung: Razni zavoji III.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-29
Los: LOT-0030
Titel: Pjenasti povoj za podlaganje
Beschreibung: Pjenasti povoj za podlaganje
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-30
Los: LOT-0031
Titel: Razni zavoji IV.
Beschreibung: Razni zavoji IV.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-31
Los: LOT-0032
Titel: Razni zavoji V.
Beschreibung: Razni zavoji V.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-32
Los: LOT-0033
Titel: Razni zavoji VI.
Beschreibung: Razni zavoji VI.
Interne Kennung: EVV_32-26_KBM-33