663786-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Modernizacja klastra urządzeń F5 będącego w posiadaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja klastra urządzeń F5 będącego w posiadaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja klastra urządzeń F5 będącego w posiadaniu Zamawiającego. Zamawiający posiada klaster urządzeń F5 składający się z urządzeń i5800 oraz r5600. W ramach zamówienia Zamawiający wymaga wymiany 2 sztuk urządzeń i5800 poprzez dostarczenie nowych urządzeń spełniających wymagania zwarte w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), ich konfigurację oraz dołączenie do obecnego klastra z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Siedziba UKE w Warszawie, ul. Giełdowa 7/9. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. 3. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 4. Termin realizacji zamówienia: do 6 tygodni od dnia podpisania umowy, nie później jednak niż do dnia 15 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: BA.WZP.26.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja klastra urządzeń F5 będącego w posiadaniu Zamawiającego. Zamawiający posiada klaster urządzeń F5 składający się z urządzeń i5800 oraz r5600. W ramach zamówienia Zamawiający wymaga wymiany 2 sztuk urządzeń i5800 poprzez dostarczenie nowych urządzeń spełniających wymagania zwarte w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), ich konfigurację oraz dołączenie do obecnego klastra z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
663786-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BA.WZP.26.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001