See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów jednorazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy wyrobów jednorazowych. Zamówienie podzielone jest na 8 Zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załącznikach od 2 do 9 do SWZ – Formularze cenowo-techniczne dla poszczególnych zadań. Zadanie nr 1: Dostawy elektrod do monitorowania nerwów obwodowych Zadanie nr 2: Dostawy próbówek Zadanie nr 3: Dostawy odczynników rentgenowskich i filmów stomatologicznych Zadanie nr 4: Dostawy rękawic jałowych jednorazowego użytku Zadanie nr 5: Dostawy rękawic jednorazowego użytku Zadanie nr 6: Dostawy trokarów, kaniul i igieł Zadanie nr 7: Dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych Zadanie nr 8: Dostawy klipsów i trokarów
Interne Kennung: APT.382.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawy elektrod do monitorowania nerwów obwodowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy elektrod do monitorowania nerwów obwodowych. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 został wskazany w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawy próbówek
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy próbówek zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 został wskazany w załączniku nr 3 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawy odczynników rentgenowskich i filmów stomatologicznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy filmów, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 został wskazany w załączniku nr 4 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dostawy rękawic jednorazowego użytku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 został wskazany w załączniku nr 5 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dostawy rękawic jednorazowego użytku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 został wskazany w załączniku nr 6 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6:Dostawy trokarów, kaniul i igieł
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy trokarów, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 został wskazany w załączniku nr 7 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy specjalistycznych wyrobów medycznych, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 został wskazany w załączniku nr 6 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Dostawy klipsów i trokarów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy klipsów, zwanych dalej wyrobami. 2. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie wyroby objęte zamówieniem spełniać będą wszystkie - wskazane w niniejszym załączniku-wymagania eksploatacyjno-techniczne i jakościowe. 3.Dostarczane Zamawiającemu poszczególne wyroby powinny znajdować się w trwałych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed działaniem szkodliwych odczynników zewnętrznych - opakowaniach (jednostkowych/zbiorczych), na których umieszczona będzie informacja w języku polskim: - nazwa wyrobu, nazwa producenta, - kod partii lub serii wyrobu, - oznaczenie daty, przed upływem której wyrób może być używany bezpiecznie, wyrażonej w latach i miesiącach, - oznakowanie CE, - inne oznaczenia i informacje wymagane na podstawie odrębnych przepisów, Uwaga: Okres ważności wyrobów powinien wynosić minimum 12 miesięcy od dnia dostawy do siedziby zamawiającego. 4.Wykonawca oświadcza , że dostarczone Zamawiającemu wyroby spełniać będą właściwe, ustalone w obowiązujących przepisach prawa wymagania odnośnie dopuszczenia do użytkowania przedmiotowych wyrobów w polskich zakładach opieki zdrowotnej. 5.Wykonawca zapewnia, że na potwierdzenie stanu faktycznego , o którym mowa w pkt. 2 i 4 posiada stosowne dokumenty, które zostaną niezwłocznie przekazane zamawiającemu, na jego pisemny wiosek na etapie realizacji zamówienia. 6. Poszczególne dostawy częściowe wyrobów będą realizowane w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: …………* 7. Dopuszcza się składanie ofert na asortyment w innych opakowaniach jednostkowych z przeliczeniem oferowanych ilości do wartości sumarycznej wymaganej przez Zamawiającego, w zaokrągleniu do pełnego opakowania w górę. 8. Zamawiający wymaga podania na fv nazwy własnej lub innego określenia identyfikującego wyrób w sposób jednoznaczny, np. numer katalogowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 został wskazany w załączniku nr 9 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8