663805-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa ul. Pomorskiej we Wrocławiu - na odcinku od ul. Dubois do wiaduktu przy ulicy Reymonta.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa ul. Pomorskiej we Wrocławiu - na odcinku od ul. Dubois do wiaduktu przy ulicy Reymonta.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia pn. „Przebudowa ulicy Pomorskiej we Wrocławiu na odcinku od ul. Dubois do wiaduktu przy ul. Reymonta” realizowany jest w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli (PIRO) i współfinansowany z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Przedmiot zamówienia będzie obejmował, na podstawie dostarczonego przez Zamawiającego projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami, wykonanie projektów wykonawczych wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, a następnie realizację inwestycji.
Interne Kennung: ZP/6/PN/2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie koniecznym do realizacji zadania, uzyskanie lub aktualizacja wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, zatwierdzeń i pozwoleń, w tym m.in.: 1.1.Mapa do celów projektowych – aktualizacja, 1.2.Inwentaryzacja istniejącego majątku drogowego, 1.3. Dokumentacja geotechniczna – ewentualne uzupełnienie, 1.4. Uzyskanie lub aktualizacja niezbędnych opinii, uzgodnień, zatwierdzeń i pozwoleń, 1.5. Projekty wykonawcze: a. Projekt drogowy w tym projekt zagospodarowania terenu, b. Projekt organizacji ruchu tymczasowego i docelowego, c. Projekt torowy, d. Projekt branży sanitarnej (sieć wodociągowa, gazowa, ciepłownicza, kanalizacja ogólnospławna i sanitarna, kanalizacja deszczowa), e. Projekt oświetlenia, f. Projekt sieci trakcyjnej, g. Projekt przebudowy sieci elektroenergetycznych, h. Projekt sygnalizacji świetlnej, i. Projekt sieci telekomunikacyjnych, j. Projekt małej architektury, k. Projekt zieleni, l. Projekt obsługi komunikacyjnej budowy m. Projekt organizacji placu budowy i zasilania zaplecza budowy 1.6. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót 1.7. Inwentaryzacja istniejącej zieleni wraz z projektem zabezpieczeń i cięć sanitarno-pielęgnacyjnych, 1.8. Projekt zabezpieczenia poziomej osnowy geodezyjnej, 1.9. Inne opracowania niezbędne do zatwierdzenia dokumentacji projektowej i realizacji robót. 1.10. Pełnienie nadzoru dendrologicznego oraz autorskiego 2. Realizacja robót budowlanych na podstawie opracowanej oraz zatwierdzonej przez Zamawiającego i jednostki miejskie dokumentacji projektowej, w tym: 2.1. Przebudowa odcinka ulicy Pomorskiej o długości ok. 1000 m – od ul. Dubois do wiaduktu przy ul. Reymonta (zakres zgodny ze schematem załączonym w p.1.2 litera b PFU) - w zakresie jezdni, chodnika oraz budowy drogi rowerowej a także przebudowa wlotów przyległych ulic – w zakresie jezdni i chodnika, 2.2. Budowa zabudowanego, wydzielonego torowiska z dopuszczeniem komunikacji autobusowej, 2.3. Przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, 2.4. Likwidacja nieczynnych skrzynek gazowych oraz regulacja wysokościowa skrzynek zasuw, 2.5. Przebudowa oświetlenia drogowego, 2.6. Przebudowa dwutorowej sieci trakcyjnej tramwajowej oraz wymianę trakcyjnych linii kablowych zasilających i powrotnych, 2.7. Przebudowa infrastruktury kolizyjnej (sieci elektroenergetycznej i teletechnicznej), 2.8. Budowa miejskich kanałów technologicznych, 2.9. Montaż elementów małej architektury, 2.10. Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem zieleni, 2.11. Wyniesienie, wdrożenie i utrzymanie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych, 2.12. Wykonanie i wdrożenie nowej organizacji ruchu docelowego (oznakowanie poziome i pionowe) wraz z elementami BRD, 2.13. Prowadzenie badań archeologicznych zgodnie z decyzją nr 3061/2021 DWKZ, 2.14. Organizacja, utrzymanie oraz likwidacja zaplecza budowy, 2.15. Rekultywacja i uprzątnięcie terenu po zakończonych robotach wszystkich branż, wywóz i utylizacja odpadów, 2.16. Wykonanie innych robót określonych w załączonej dokumentacji projektowej, jak również wypełnienie wszelkich wymogów i zobowiązań z niej wynikających, 2.17. Wykonanie, dostawa i montaż tablic miejskich i pamiątkowych (wg zał. nr 16 do PFU) oraz tablicy informującej, że projekt został zrealizowany w ramach programu: Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych (na czas i po zakończeniu realizacji) – zał. nr 2 do PFU. 2.18. Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza, 2.19. Opracowanie dokumentacji powykonawczej (operatu kolaudacyjnego), 2.20. Wszelkie inne prace niezbędne do kompleksowej realizacji przedmiotu zamówienia. 2.21.Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub innej równoważnej decyzji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45234121 Straßenbahnarbeiten, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation