2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sečení vegetace 2024-2025 oblast A (okr. Děčín, Ústí nad Labem, Teplice)
Beschreibung: Předmětem zakázky je sečení vegetace na pozemcích ve správě ŘSD, Správa Chomutov – oblast Děčín, Ústí nad Labem, Teplice. Závazně se řídí zákonem č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, v platném znění a vyhláškou č. 104/1997 Sb. v platném znění, kterou se tento zákon provádí a TPO 20 vydanými ŘSD.
Vorherige Bekanntmachung: 92959-2024
Interne Kennung: 08PU-003565
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001