See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése
Beschreibung: Laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése a Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet részére 24 hónapos időtartamra.
Vorherige Bekanntmachung: 269078-2026
Interne Kennung: EKR000336152026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legalacsonyabb ár
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mikrobiológia I
Beschreibung: Mikrobiológiai vizsgálatok 1: BactAlert és BioFire FA 2.0 PCR készülékhez Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 19 342 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/1
Los: LOT-0002
Titel: Mikrobiológia II
Beschreibung: Mikrobiológia vizsgálatok II: Készülék biztosításával Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 258 010 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/2
Los: LOT-0003
Titel: Rezisztencia és identifikáció korongok
Beschreibung: Rezisztencia és identifikáló korongok Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 367510 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/3
Los: LOT-0004
Titel: MIC tesztek mikrobiológiai vizsgálatokhoz
Beschreibung: MMIC tesztek mikrobiológiai vizsgálatokhoz Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 5 940 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/4
Los: LOT-0005
Titel: Kromatográfiás gyorstesztek
Beschreibung: Immunkromatográfiás gyorstesztek Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 1 740 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/5
Los: LOT-0006
Titel: Mikrobiológia III.
Beschreibung: Mikrobiológia vizsgálatok III: Vitek2 Compact 30 mikrobiológiai automatához, további készülékbiztosítással Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 22 566 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/6
Los: LOT-0007
Titel: Portáptalajok
Beschreibung: Portáptalajok: Össz. vizsgálat szám 24 hónapra: 72 Részletes műszaki leírást és előírást a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott Reagens Ártábla, valamint a Készülék és reagens követelmény táblázat tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000336152026/7