See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń PAKIET II 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności ekologicznej związane ze spełnieniem wymogu określonego z art. 125 ustawy o odpadach PAKIET III 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji spółki kapitałowej
Interne Kennung: SWZ NR 29652/2025/Legnica
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń
Interne Kennung: SWZ NR 29652/2025/Legnica PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności ekologicznej związane ze spełnieniem wymogu określonego z art. 125 ustawy o odpadach
Interne Kennung: SWZ NR 29652/2025/Legnica PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 1.Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz lub dyrekcji spółki kapitałowej
Interne Kennung: SWZ NR 29652/2025/Legnica PAKIET III