663822-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Sukcesywne dostawy mebli biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy mebli biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mebli ruchomych, mebli wykonywanych na indywidualny wymiar oraz wyposażenia meblowego do obiektów Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 43630-2026
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-AW-241-0260/DA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia pn.: – Dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Część 1 zamówienia obejmuje dostawę mebli biurowych (w tym: biurka pracownicze, kontenery szufladowe, szafy biurowe, szafki wysokie, szafy biurowe z witryną, szafy ubraniowe, nadstawka na biurko, szafki, pomocniki do biurka, stoły konferencyjne składane stacjonarne i na kółkach, stoliki, dostawki do biurka.). W ramach opcji zamówienia dostawa obejmuje: biurka pracownicze, kontenery szufladowe, szafy biurowe, szafy ubraniowe, szafki, biurka gabinetowe, pomocniki do biurka, stoły konferencyjne.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-AW-241-0260/DA/26 - Część 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy zamówień opcjonalnych dla części 1 zamówienia, stanowiących prawo opcji realizowane przez Zamawiającego w terminie pomiędzy 1 marca 2027 roku, a 15 września 2027 roku. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać z części lub całości. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/ Oświadczeniem o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części Umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub części prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia pn.: – Dostawa stołów prezydialnych i roboczych mobilnych
Beschreibung: Część 2 zamówienia obejmuje dostawę 9 stołów prezydialnych i 1 roboczego mobilnego.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-AW-241-0260/DA/26 - Część 2 zamówienia