663828-2026 - Ergebnis
Rumänien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – APARATURA MEDICALA 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: APARATURA MEDICALA 1
Beschreibung: Pentru Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor: Aparatura medicala 1 , cuprinzand urmatoarele aparate: -detalii tehnice solicitate trebuie sa fie indeplinite conform Caietului de sarcini, iar Clauzele contractuale se regasesc in Formularul nr.7 Lot.1.ECOGRAF Lot.2.APARAT DE VENTILAȚIE COMPATIBIL RMN Lot.3.PAT NAȘTERE Lot.4.STAȚIE MONITORIZARE FETALĂ WIRELESS CU 6 CARDIOTOCOGRAFE COMPATIBILE Lot.5.MINI MONITOR FUNCȚII VITALE PORTABIL Lot.6. MONITOR FUNCȚII VITALE CU CĂRUCIOR SI STATIE CENTRALA MONITORIZARE: Lot.6.1 MONITOR FUNCȚII VITALE CU CĂRUCIOR Lot.6.2 STAȚIE CENTRALĂ MONITORIZARE TERAPIE INTENSIVĂ Lot.7.CARDIOTOCOGRAF Lot.8.VENTILATOR FRECVENTA INALTA CU THNOLOGIE JET
Interne Kennung: 710102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ECOGRAF
Beschreibung: ECOGRAF-2 bucati . Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: APARAT DE VENTILAȚIE COMPATIBIL RMN
Beschreibung: APARAT DE VENTILAȚIE COMPATIBIL RMN-1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PAT NASTERE
Beschreibung: PAT NASTERE -1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: STATIE MONITORIZARE FETALA WIRELESS CU 6 CARDIOTOCOGRAFE COMPATIBILE
Beschreibung: STATIE MONITORIZARE FETALA WIRELESS CU 6 CARDIOTOCOGRAFE COMPATIBILE -1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: MINI MONITOR FUNCȚII VITALE PORTABIL
Beschreibung: MINI MONITOR FUNCȚII VITALE PORTABIL -1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: MONITOR FUNCTII VITALE CU CARUCIOR SI STATIE CENTRALA MONITORIZARE
Beschreibung: MONITOR FUNCTII VITALE CU CARUCIOR SI STATIE CENTRALA MONITORIZARE .6.1MONITOR FUNCTII VITALE CU CARUCIOR-1 BUCATA compatibil cu statia centrala de monitorizare si STATIE CENTRALA MONITORIZARE -1 BUCATA compatibila cu monitoarele de functii vitale existente in sectie.Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CARDIOTOCOGRAF
Beschreibung: CARDIOTOCOGRAF -1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: VENTILATOR FRECVENTA INALTA CU THNOLOGIE JET
Beschreibung: VENTILATOR FRECVENTA INALTA CU THNOLOGIE JET -1 bucata .Furnizarea şi serviciile accesorii furnizării produselor , fără a modifica preţul contractului. Serviciile accesorii cuprind, după caz, și fără a se limita la acestea: ambalarea, transportul, depozitarea, montarea, punerea în funcțiune,instalarea și instruirea personalului la destinaţia finală- SPITALUL JUDEȚEAN DE URGENȚĂ ZALAU- Municipiul Zalau, str.Simion Barnutiu, nr.67, jud Salaj.Toate produsele trebuie sa indeplineasca cerintele minime cuprinse in caietul de sarcini , in prezenta documentatie de atribuire , si va respecta clarificarile si eratele publicate inainte de termenul limita de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 8