Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897300 Lebensmittelpakete
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Osječko-baranjska županija (HR025)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Lokacija i način dostave robe definirani su u zasebnom dokumentu koji je priložen predmetnoj dokumentaciji o nabavi
Geschätzte Dauer