663860-2026 - Ergebnis
Kroatien – Netzwerkinfrastruktur – Nadogradnja poslužiteljske i mrežne opreme
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadogradnja poslužiteljske i mrežne opreme
Beschreibung: Predmet nabave je nadogradnja poslužiteljske opreme i sustava za pohranu podataka, IT sustava Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Sustav je potrebno nadograditi zbog povećanja potrebnih resursa u cilju adekvatne podrške poslovnim procesima. Razlozi su podizanje brzine odziva sustava u cijelosti, povećanje sigurnosti, povećanje raspoloživih resursa uslijed rasta zahtjeva za istima od strane poslovnog dijela, konsolidiranje poslužiteljske opreme, zamjena dijela opreme čiji radni vijek je prošao i slično. Osnova opreme koja je predmet nabavke su uređaji za jačanje virtualne infrastrukture i pohrane podataka (kao što su na centralnoj lokaciji) po dva na svaku lokaciju te poslužitelj za sustav izrade sigurnosnih kopija. U okviru izvršenja ugovora o javnoj nabavi nužno je uz isporuku robe, istu: -instalirati prema popisu lokacija te, -konfigurirati, -povezati u postojeći sustav -testirati cjelokupan sustav i dokumentirati novonastalu konfiguraciju
Interne Kennung: VV-47/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0000