2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en herstelling van collectieve installaties m.b.t. verwarming, productie van sanitair warm water en aanverwante
Beschreibung: De opdracht omvat het onderhoud en herstellen van de collectieve installaties voor verwarming, productie van sanitair warm water en aanverwante in ons patrimonium in de gemeenten Boom, Hemiksem, Niel, Rumst en Schelle waarvan een niet limitatieve installatielijst per stookplaats in bijlage. Voor een gedetailleerde beschrijving van de uitvoeringsmodaliteiten verwijzen wij naar punt II.8 Uitvoeringsmodaliteiten van dit bestek. Het herhaaldelijk niet beschikbaar zijn tijdens deze mogelijke oproepen kan aanleiding geven tot een verbreking van dit contract zonder recht op schadevergoeding. Alle niet standaard herstelopdrachten dienen zo vlug mogelijk en uiterlijk binnen de 7 dagen volledig afgehandeld te worden. Goederen en materialen dienen bijgevolg binnen een aanvaardbare periode beschikbaar te zijn om een snelle afhandeling van de opdrachten te waarborgen. De inschrijver mag beroep doen op onderaannemers om de gevraagde dienstverlening te waarborgen en dit met voorafgaande goedkeuring van de betrokken verantwoordelijke, voor zover de prijzen van dit contract aangehouden worden. De onderaannemers voldoen aan dezelfde vereisten als de inschrijver. Een lijst van mogelijke onderaannemers dient aan Woonkade Rupelstreek overhandigd te worden. De inschrijver staat zelf in voor de persoonlijke veiligheidscoördinatie en voor de veiligheidscoördinatie van de verschillende aannemers welke in zijn opdracht werken uitvoeren. Hij is volledig verantwoordelijk voor alle uitgevoerde werken of leveringen tot na voltooiing en aanvaarding van de werken en voor alle veroorzaakte schade door de werken aan derden, aan de al uitgevoerde werken en aan alle aanpalende roerende en onroerende goederen. De samenwerking tussen de partijen is niet exclusief. Het bestuur behoudt het recht om anderen aan te stellen, zonder dat de gegunde inschrijver op grond daarvan aanspraak zou kunnen maken op enige schadevergoeding. De opdracht wordt gegund in functie van de meest voordelige regelmatige offerte. De inschrijver dient een vaste prijs te formuleren voor de volledige periode voorzien in dit bestek: 12 maanden met de mogelijkheid tot 3 verlengingen (max. looptijd: 48 maaanden), waarbij rekening wordt gehouden met alle bijkomende kosten die de prestaties kunnen verzwaren zoals bepaald in de wetgeving op de overheidsopdrachten. Hij moet daarenboven een gedetailleerde opgave bijvoegen teneinde Woonkade Rupelstreek in de gelegenheid te stellen om de berekening van deze vaste prijs na te kijken. Door het indienen van zijn offerte veronderstelt het aanbestedende bestuur dat de inschrijver dit bestek heeft gelezen en erkent de inschrijver zich onvoorwaardelijk te zullen schikken naar deze bepalingen. Het voeren van de procedure houdt geen verplichting tot het toewijzen van de opdracht in. Het aanbestedende bestuur kan zowel afzien van het gunnen van de opdracht als de procedure herbeginnen, desnoods op een andere wijze. Door de indiening van zijn offerte aanvaardt de inschrijver al de clausules van het bestek en verzaakt hij aan alle andere voorwaarden, zoals zijn eigen verkoopsvoorwaarden, zelfs wanneer deze op een of andere bijlage van zijn offerte voorkomen. Elk voorbehoud of het niet nakomen van verbintenissen betreffende één van deze clausules of beschikkingen leidt tot de substantiële onregelmatigheid van zijn offerte. Het contract dient jaarlijks herzien te worden in functie van eventuele bijsturingen van de inventarislijst, bijkomende/verkochte woongelegenheden en nieuwbouw- en renovatieprojecten die eventueel bij het contract kunnen gevoegd worden. Jaarlijks past de inschrijver de inventarislijst aan en bezorgd deze aan de opdrachtgever. De verrekening voor het toevoegen en onttrekken van installaties uit het contract wordt afzonderlijk opgenomen in de maandelijkse vorderingsstaat volgens de in deze offerte opgegeven eenheidsprijzen, zonder dat de aannemer hiervoor enig extra prijssupplement of schadevergoeding van welke aard ook kan vorderen van de opdrachtgever.
Interne Kennung: PPP0WF-490/5107/2025/490
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/490_1