663866-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Nutzfahrzeuge – 2026-008 Levering diverse voertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-008 Levering diverse voertuigen
Beschreibung: De Gemeente Gorinchem besteedt de levering aan van diverse voertuigen ten behoeve van de buitendienst. De opdracht omvat de levering van acht voertuigen, verdeeld over vier percelen, bestaande uit elektrische en plug-in hybride lichte bedrijfswagens en werkvoertuigen. De voertuigen worden ingezet voor de uitvoering van gemeentelijke werkzaamheden en vervangen gefaseerd het bestaande wagenpark in 2027. De aanbesteding ziet uitsluitend op de levering van de voertuigen, inclusief aflevering, instructie en garantie. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 2026-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Pick-up dubbele cabine chassis (elektrisch)
Beschreibung: Levering van vier (4) lichte bedrijfswagens (LCV) in het middelgrote segment, uitgevoerd als pick-up/dubbele cabine chassis met elektrische aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Gesloten bus riolering (plug-in hybride)
Beschreibung: Levering van één (1) lichte bedrijfswagen in het middelgrote segment, uitgevoerd als gesloten bestelbus voor rioleringswerkzaamheden, voorzien van plug-in hybride aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 – Pick-up enkele cabine (elektrisch)
Beschreibung: Levering van één (1) pick-up met enkele cabine en open laadbak, behorend tot de categorie lichte bedrijfswagens (LCV), voorzien van elektrische aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 – Kleine bus (plug-in hybride)
Beschreibung: Levering van twee (2) lichte bedrijfswagens in het kleine segment, uitgevoerd als kleine bus met plug-in hybride aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 4
663866-2026 - Competition
Netherlands – Utility vehicles – 2026-008 Levering diverse voertuigen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-008
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144700 Utility vehicles
Additional classification (cpv): 34136000 Vans
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4