2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Sociaal domein
Beschreibung: Gemeente Waalwijk is op zoek naar een gebruiksvriendelijke, veilige en toekomstbestendige applicatie voor het sociaal domein, die ondersteuning biedt aan de processen binnen Jeugd, Wmo, Wgs en GPK. Deze opdracht vloeit voort uit de behoefte aan een centrale oplossing waarmee inwoners via een digitaal klantenportaal hun zaken kunnen regelen en medewerkers efficiënt kunnen werken. De gewenste situatie is één geïntegreerde SAAS-oplossing die voldoet aan actuele wet- en regelgeving, DigiD-koppeling, WCAG-richtlijnen en het vierogenprincipe. De applicatie moet voorzien in workflows, gegevensvalidatie, documentgeneratie, rapportages en uitgebreide autorisatiemogelijkheden. De aanbesteding wordt uitgevoerd om tot een duurzame samenwerking met een leverancier te komen die hierin volledig kan voorzien. In bijlage 1 treft u het programma van eisen voor de uitvoering van deze opdracht aan. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 44233
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: --
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Waalwijk is op zoek naar een gebruiksvriendelijke, veilige en toekomstbestendige applicatie voor het sociaal domein, die ondersteuning biedt aan de processen binnen Jeugd, Wmo, Wgs en GPK. Deze opdracht vloeit voort uit de behoefte aan een centrale oplossing waarmee inwoners via een digitaal klantenportaal hun zaken kunnen regelen en medewerkers efficiënt kunnen werken. De gewenste situatie is één geïntegreerde SAAS-oplossing die voldoet aan actuele wet- en regelgeving, DigiD-koppeling, WCAG-richtlijnen en het vierogenprincipe. De applicatie moet voorzien in workflows, gegevensvalidatie, documentgeneratie, rapportages en uitgebreide autorisatiemogelijkheden. De aanbesteding wordt uitgevoerd om tot een duurzame samenwerking met een leverancier te komen die hierin volledig kan voorzien. In bijlage 1 treft u het programma van eisen voor de uitvoering van deze opdracht aan. --
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsmogelijkheid na 4 jaar vast.