663884-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Kybernetická bezpečnost ZZS MSK – SW+HW vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost ZZS MSK – SW+HW vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení opatření, která zajistí zvýšení bezpečnosti všech klíčových informačních systémů zadavatele na legislativou požadovanou úroveň, a to cestou nákupu hardwarových prostředků spolu s jejich podporou. Cílem je provést výměnu síťových hardwarových a softwarových prostředků, které znamenají pro zadavatele bezpečnostní riziko. Veřejná zakázka zahrnuje dodávku následujícího SW a HW vybavení: - pořízení firewallů příští generace (NGFW) pro krajské operační středisko a ředitelství ZZS MSK; - obměna zastaralých a nepodporovaných síťových přepínačů a prvků bezdrátové sítě WIFI; - pořízení software pro řízení síťového provozu a kontroly přístupu do sítě; - pořízení záruky/podpory pro nakoupený HW a SW po dobu určitou. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interne KennungSW+HW vybavení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001