See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārsienamā materiāla klīniskajām nodaļām un ĶON piegāde
Beschreibung: Pārsienamā materiāla klīniskajām nodaļām un ĶON piegāde
Interne Kennung: VSIA TOS 2026/10K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141110 Verbandsmaterial, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Elastīgās saites operāciju vajadzībām
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gadījumā, ja Pasūtītājam ir nepieciešamas Preču piegādes, kas nav iekļautas sākotnējā Tehniskajā specifikācijā, Puses, rakstiski vienojoties, ir tiesīgas iegādāties papildus Preces palielinot Līguma summu līdz 20% (divdesmit procentiem) no Līguma 2.1.punktā noteiktās Līguma summas, vienlaikus vienojoties par papildus Preču piegādes termiņu, ja nepieciešams.