See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie, realizacja i monitorowanie ogólnopolskiej kampanii informacyjno - edukacyjnej na temat systemu kaucyjnego opakowań - zamówienie z wolnej ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, realizacja i monitorowanie ogólnopolskiej kampanii informacyjno - edukacyjnej na temat systemu kaucyjnego opakowań - zamówienie z wolnej ręki
Interne Kennung: BDG-wzp-260/25/2026/DL
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przygotowanie, realizacja i monitorowanie ogólnopolskiej kampanii informacyjno - edukacyjnej na temat systemu kaucyjnego opakowań - zamówienie z wolnej ręki