See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa upominków promocyjnych z logo Mazowsze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa upominków promocyjnych z logo Mazowsze z podziałem na szesnaście części zamówienia, wskazanych w § 22 SWZ. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1185198 (Platforma Zakupowa)
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I zamówienia
Beschreibung: Torba sportowa – 100 szt., Plecak sportowy – 200 szt., Butelka termiczna – 100 szt., Plecak – 200 szt., Zestaw scyzoryk kieszonkowy i latarka – 50 szt.; Parasolka – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18932000 Sporttaschen, 18931100 Rucksäcke, 44511000 Handwerkzeug, 39221150 Isolierflaschen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II zamówienia
Beschreibung: Portfel skórzany damski – 60 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18923200 Brieftaschen
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III zamówienia
Beschreibung: Kubek ceramiczny – 200 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV zamówienia
Beschreibung: Latarka czołowa – 75 szt., Maskotka Miś – 200 szt., Zestaw 50 kredek pastelowych (olejne) – 100 szt., Kredki ołówkowe trójkątne. 12 kolorów – 500 szt., Zestaw 48 markerów alkoholowych w etui – 50 szt., Breloki – maskotki odblaskowe: Myszka, Królik– 500 szt., Maskotka jeż – 200 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31521320 Taschenlampen, 37822100 Farbstifte, 30237430 Lichtgriffel
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V zamówienia
Beschreibung: Koszulka unisex – 200 szt., Bluza damska z kapturem – 100 szt., Bluza męska z kapturem – 100 szt.,
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI zamówienia
Beschreibung: Zegar ścienny – 50 szt.,
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39254120 Wanduhren
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII zamówienia
Beschreibung: Zestaw piśmienniczy: metalowy długopis i pióro kulkowe – 150 szt., Worek/plecak z paskami odblaskowymi – 400 szt., Smycz – 2000 szt.,
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke, 39292400 Schreibgeräte
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII zamówienia
Beschreibung: Torba typu nerka – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18932000 Sporttaschen
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX zamówienia
Beschreibung: Głośnik bluetooth – 75 szt., Słuchawki nauszne – 100 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/IX
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen, 32342100 Kopfhörer
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X zamówienia
Beschreibung: Ekologiczny pojemnik na akcesoria – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/X
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI zamówienia
Beschreibung: Koc bawełniano-akrylowy – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39511000 Decken und Reisedecken
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ XII zamówienia
Beschreibung: Torba termoizolacyjna – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XII
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ XIII zamówienia
Beschreibung: Podkładka pod mysz – 100 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ XIV zamówienia
Beschreibung: Śpiwór – 50 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XIV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ XV zamówienia
Beschreibung: Torba płaska z jednym uchem – 200 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18936000 Textilbeutel
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ XVI zamówienia
Beschreibung: Torba stebnowana – 100 szt., Torba płaska z dnem – 100 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.111.2025.AP/XVI