663958-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstprogramme für Softwarepakete – Dostawa licencji oprogramowania do przeglądania obrazów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania do przeglądania obrazów medycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do przeglądania obrazów medycznych wraz z gwarancją przez okres 60 miesięcy, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung82487-2025
Interne KennungZPRZ.270.166.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 382487-2025 w dniu 13.06.2025.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w zakresie: wsparcia eksperckiego w maksymalnym wymiarze 100 roboczogodzin, szczegółowo opisanego w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.