2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMINY MSZANA W OKRESIE 01.01.2026 DO 31.12.2026
Beschreibung: 1.Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Mszana w okresie od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026r.: a) z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, 2. Zaopatrzenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w worki LDPE do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, 3. Przeprowadzenie akcji edukacyjnych.
Interne Kennung: PI.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: SWZ DO POSTĘPOWANIA
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Mszana w okresie od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026r.: a) z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, Zaopatrzenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w worki LDPE do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, Przeprowadzenie akcji edukacyjnych.