663968-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungs- und Hygienedienste – Acord-cadru de servicii de curăţenie şi igienizare la bazele sportive
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de servicii de curăţenie şi igienizare la bazele sportive
Beschreibung: Acord-cadru de servicii de curăţenie şi igienizare la bazele sportive, conform cerinţelor caietului de sarcini. Suprafețele și numărul de persoane solicitat pentru atribuirea acordului cadru și contractului subsecvent se regăsesc în Caietul de sarcini. Valoarea estimata a acordului cadru este între 3.025.210,08 lei şi între 10.084.032,00 fără TVA. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificare adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3 ( 20 zile) cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor, în conformitate cu prev. art. 160 şi 161 din Legea 98/2016, cu modificările şi completările ulterioare Licitaţie deschisă online, cu incheierea unui acord cadru pe patru ani. Frecventa de încheiere a contractelor subsecvente este de minim doua contracte subsecvente pe an, in limita necesitatilor Autoritatii Contractante si a fondurilor bugetare aprobate Valoarea maxima a contractului subsecvent este de 2.521.008,00 lei fara TVA si valoarea minima estimata a contractului subsecvent este de 756.302,40 lei fara TVA
Interne Kennung: 3519925_2024_PAAPD1469044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1