663974-2026 - Ergebnis
Ungarn – Software-Entwicklung – Portfólió rendszer és EU-s alrendszereinek fejl.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portfólió rendszer és EU-s alrendszereinek fejl.
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés keretében az Ajánlatkérő az EU-s és egyéb termékekkel kapcsolatos feladatainak támogatására használt Portfólió és EU-s alrendszerei (KÉR – EUKIR, EIKIR2 (Közvetítői Értékesítő Rendszer – EU-s Kölcsönök Irányítási Rendszere) vonatkozásában rendszerfejlesztői szolgáltatást kíván igénybe venni.
Vorherige Bekanntmachung: 610403-2026
Interne Kennung: EKR001212572026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a Kbt. Második része szerinti hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárást folytat le a Kbt. 98. § (2) bekezdés c) pontja alapján kizárólagos jogra tekintettel. Ajánlatkérő kizárólagos jogra tekintettel egy gazdasági szereplőt (Norg Kft.) hív fel ajánlattételre, majd a tárgyalás(ok) lefolytatását követően kéri fel végső ajánlattételre.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés keretében az Ajánlatkérő az EU-s és egyéb termékekkel kapcsolatos feladatainak támogatására használt Portfólió és EU-s alrendszerei (köztük a KÉR – EUKIR, EUKIR2 (Közvetítői Értékesítő Rendszer – EU-s Kölcsönök Irányítási Rendszere) vonatkozásában rendszerfejlesztői szolgáltatást kíván igénybe venni. Az érintett rendszerek köre kiterjed az alábbiakra (a továbbiakban összefoglalóan „Rendszerek”): -Portfolió Adósminősítő Rendszer -KÉR – Közvetítői Értékesítési rendszer -EUKIR – EU Kölcsönök Irányító rendszere 14-20-as támogatási időszak -EUKIR2 – EU Kölcsönök Irányító rendszere 21-27-es támogatási időszak Az Ajánlattevő által ellátandó feladatok: Ajánlattevőnek a szerződés időtartama alatt 3000 mérnöknap lehívható rendszerfejlesztői keretet kell biztosítania a Rendszerekben felmerülő további fejlesztésekhez. A keret terhére lehívni tervezett főbb tevékenységek: - korábbi nevesített feladatokkal kapcsolatos esetleges változtatási kérelmek megvalósítása - új üzleti igények megvalósítása - új hiteltermékek rendszerbe illesztése - interfész kapcsolatok kialakítása - oktatási feladatok támogatása - üzemeltetést támogató fejlesztési feladatok megvalósítása Ajánlatkérő a fejlesztői keretet a fent felsorolt feladatok megoldásához időben eltérő ütemezéssel, illetve a feladatok átfedésével is igénybe veheti. Ajánlatkérő a fejlesztői keret 70%-ának lehívására kötelezettséget vállal. A fejlesztői keret lehívására vonatkozó eseti megrendelés kizárólag a keretszerződés időtartama alatt adható. Ennek figyelembe vételével amennyiben a fejlesztői keret nem teljes mértékben kerül igénybevételre, úgy a szerződés lejárta után a le nem hívott fejlesztői keret elveszik. Ajánlattevő a fejlesztési feladat elvégzése során a következő tevékenységek ellátására köteles a Követelményspecifikáció 1. pontjában foglaltak szerint: - tervezés; - kivitelezés; - tesztelés; - élesítés előkészítése; - átadás-átvétel.
Interne Kennung: EKR001212572026/1