663984-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla Krakowskiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla Krakowskiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa zakupu i dostaw energii, obsługa rozliczenia energii wytworzonej w instalacjach uczestników na zasadach „starego prosumenta” i odkup nadwyżek energii wytworzonej w instalacjach uczestników na zasadach „nowego prosumenta*” w okresie 1.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 2 do SWZ. 3.3. Działając na podstawie art. 18 ust. 4 PZP, Zamawiający zastrzega, że dokumentacja, o której mowa w pkt. 3.14 OPZ (załącznik 2 do SWZ) ma charakter poufny, a Wykonawcy którzy uzyskają do niej dostęp zobowiązani są do jej nierozpowszechniania i niewykorzystywania do celów innych niż przygotowanie oferty i ewentualna realizacja niniejszego zamówienia, pod rygorem odpowiedzialności odszkodowawczej. Dokumentacja ta nie jest i nie będzie zamieszczona publicznie na stronie internetowej Zamawiającego. Podstawą udostępnienia tej dokumentacji jest złożenie „Wniosku o udostępnienie dokumentacji” – załącznik nr 8 do SWZ, który musi być sporządzony w języku polskim. 3.4. Miejsce realizacji umowy: Kraków oraz województwo małopolskie.
Vorherige Bekanntmachung564699-2025
Interne KennungOZP-271-PN-3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001