2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 80 kursów zawodowych oraz 12 kursów komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibung: Celem realizacji usługi jest - potwierdzone wydaniem odpowiednich zaświadczeń - zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych przez osadzonych, poprzez nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania pracy i ułatwiających powrót na rynek pracy po zakończeniu kary pozbawienia wolności
Interne Kennung: OI/ZE.2230.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie 37 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibung: 37 KURSÓW ZAWODOWYCH
Interne Kennung: OI/ZE.2230.5.2025-CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Przeprowadzenie 43 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibung: 43 KURSY ZAWODOWE
Interne Kennung: OI/ZE.2230.5.2025-CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: Przeprowadzenie 12 kursów komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibung: 12 KURSÓW KOMPUTEROWYCH
Interne Kennung: OI/ZE.2230.5.2025-CZĘŚĆ III