664004-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Peel en Maas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Peel en Maas
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Peel en Maas. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. gemeente Peel en Maas
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.