2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nelja (4 tk) M1-kategooria 9-kohalise sõiduauto (väikebuss) kasutusrent
Beschreibung: Sisekaitseakadeemia soovib kasutuslendile võtta neli (4) M-1 kategooria 9 kohalist sõiduautot (väikebuss). Kasutusrendi periood 60 kuud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312281-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter, 34400000 Motorräder, Fahrräder und Beiwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sõidukite liisimine
Beschreibung: Riigihanke osas on hankeesemeks erinevate sõidukite liisimine nii kapitali- kui kasutusrendi põhimõtetel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312281-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter, 34400000 Motorräder, Fahrräder und Beiwagen