664039-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – 273/PN/2026 - Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 273/PN/2026 - Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka części. 3. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego w terminie do 6 dni od daty złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitalnej. 4. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (Dz.U. 2026 poz. 612) – jeżeli dotyczy. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na terenie Polski na zasadach określonych w art. 3 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 5. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) oraz w wydanych na podstawie tejże ustwy, aktach wykonawczych – jeżeli dotyczy. 6. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty równoważnej w zakresie części 22 Zamawiający informuje, że wszelkie nazwy własne użyte w opisie przedmiotu zamówienia, określają wymagany standard zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert o równoważnych parametrach jakościowych, posiadające identyczny skład chemiczny w zakresie podstawowych substancji. Dowód spełnienia warunku równoważności spoczywa na Wykonawcy. 7. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 8. Zamawiający wymaga złożenia ofert w postaci elektronicznej. Szczegółowy opis (instrukcja) składania ofert w postaci elektronicznej zawarty został w ust XIV SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu. 14. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 16. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 273/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zał. nr 4 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: Część 23
664039-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 273/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Opcje:
Opis opcji: Zgodnie z zał. nr 4 do SWZ
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23
Wewnętrzny identyfikator: Część 23