664056-2026 - Vorankündigung
Finnland – Kompressen – Haavanhoitotarvikkeet
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haavanhoitotarvikkeet
Beschreibung: Hankinnan kohteena on haavanhoitotarvikkeet. Tarkempi, Sailab-hierarkiakoodiston mukainen sisältö selviää tämän markkinavuoropuhelukutsun liitteistä.
Interne Kennung: 231_000870
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-057909-LOT-0001