664069-2025 - Wettbewerb
Polen – Gelenklastwagen – Dostawa nośnika kontenerowego wraz z przyczepą 2 szt. dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nośnika kontenerowego wraz z przyczepą 2 szt. dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nośnika kontenerowego wraz z przyczepą 2 szt. dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Uwaga: Zamawiający wymaga dostarczenia identycznych 2 szt. zestawów nośnika kontenerowego wraz z przyczepą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.
Interne KennungWK.2370.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133000 Gelenklastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWK.2370.17.2025.1