2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicīnisko iekārtu un aprīkojuma iegāde, 1.kārta
Beschreibung: Medicīnisko iekārtu un aprīkojuma iegāde, 1.kārta
Interne Kennung: RVC 2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: FIZIOTERAPIJAS KUŠETE