664082-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi de laborator-Acord Cadru 36 luni-3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi de laborator-Acord Cadru 36 luni-3
Beschreibung: Acord-cadru furnizare ,,reactivi de laborator" conf. fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 21. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 25405892024-4.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RADIOFARMACEUTICE (LABORATOR MEDICINA NUCLEARA)
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D.& caiet sarcini (cant.&val.min/max)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi compatibili 100% sau similar cu analizorul BA400 ( UPU)
Interne Kennung: 2