664092-2026 - Wettbewerb
Belgien – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Leveren van drukwerk en enveloppen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van drukwerk en enveloppen
Beschreibung: AZ Rivierenland vzw heeft een heel gamma aan drukwerk (offset en digitale prints): briefhoofden, omslagen, brochures, doordrukformulieren, visitekaartjes, formulieren,... Dit drukwerk wordt opgemaakt door AZ Rivierenland en wordt digitaal in PDF (in de huisstijl van AZ Rivierenland) aangeleverd aan de leverancier. De opdracht is opgedeeld in drie percelen: Perceel 1 "Drukwerk digitale prints", perceel 2 "Drukwerk speciaal" en perceel 3 "Enveloppen". De komende jaren investeert AZ Rivierenland vzw in de implementatie en uitbreiding van een nieuw elektronisch patiëntendossier (digitalisering). Dit heeft een impact op de vermoedelijke hoeveelheden van perceel 2 en perceel 3. In concreto is perceel 1 zo goed als uitdovend op middellange termijn en de aantallen van perceel 3 zullen ernstig verminderen aangezien het verzenden van facturen en briefwisseling meer en meer digitaal zal gebeuren.
Interne Kennung: PPP0RB-355/6084/TDM/2026/005
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukwerk digitale prints
Beschreibung: Drukwerk digitale prints
Interne Kennung: TDM/2026/005_1
Los: LOT-0002
Titel: Drukwerk speciaal
Beschreibung: Drukwerk speciaal
Interne Kennung: TDM/2026/005_2
Los: LOT-0003
Titel: Enveloppen
Beschreibung: Enveloppen
Interne Kennung: TDM/2026/005_3