See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente stomatologie
Beschreibung: Echipamente stomatologie Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 4701100/2026/ROMD00043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192410 Stühle für Zahnbehandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Unit dentar tip A
Beschreibung: Unit dentar tip A- 2 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Unit dentar tip B
Beschreibung: Unit dentar tip B – 3 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sistem digital de analiza ocluzala T-Scan cu maner Novus sau echivalent
Beschreibung: Sistem digital de analiza ocluzala T-Scan cu maner Novus sau echivalent – 2 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Scanner intraoral digital 3 Shape TRIOS 6 Wireless + Cart mobil + Laptop + Trios core sau echivalent
Beschreibung: Scanner intraoral digital 3 Shape TRIOS 6 Wireless + Cart mobil + Laptop + Trios core sau echivalent – 1 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Scanner intraoral si laptop configurat
Beschreibung: Scanner intraoral si laptop configurat – 1 buc.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Articulatoare semi-ajustabile Artex CR Articulator Artex CR si Set splitex - 216100C sau echivalent
Beschreibung: Articulatoare semi-ajustabile Artex CR Articulator Artex CR si Set splitex - 216100C sau echivalent – 7 buc.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Schulzer Disc PMMA pentru sisteme CAD-CAM sau echivalent
Beschreibung: Schulzer Disc PMMA pentru sisteme CAD-CAM sau echivalent – 30 buc.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Sistem digital de analiză a articulației temporomandibulare (ATM), Zebris JMA TIZIAN JMA OPTIC by Zebris - Arc Facial Digital sau echivalent Laptop pentru Sistem digital de analiză a articulației temporomandibulare (ATM), Zebris sau echivalent
Beschreibung: Sistem digital de analiză a articulației temporomandibulare (ATM), Zebris JMA TIZIAN JMA OPTIC by Zebris - Arc Facial Digital sau echivalent- 1 buc. Laptop pentru Sistem digital de analiză a articulației temporomandibulare (ATM), Zebris sau echivalent – 1 buc.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Sistem de condilografie/ sistem de axiografie (Condilograf)
Beschreibung: Sistem de condilografie/ sistem de axiografie (Condilograf)– 1 buc.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Sistem avansat digital pentru Digital Smile Desidn (DSN), analiză dento-facială și planificare estetică interdisciplinară integrată CAD/CAM
Beschreibung: Sistem avansat digital pentru Digital Smile Desidn (DSN), analiză dento-facială și planificare estetică interdisciplinară integrată CAD/CAM – 1 buc.
Interne Kennung: 10